سایه کاخ باکینگهام دیوید بکهام انتشار عکس

سایه: کاخ باکینگهام دیوید بکهام انتشار عکس ویکتوریا ویکتوریا پیراهن تصویری یوجین تصویر بکهام مهمانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پاسخ مهناز افشار به شایعاتی راجع به مهریه و اتهام همسرش

مهناز افشار با گلایه از شایعاتی که اطراف خانواده‌اش در این مدت ایجاد شده است هست، تاکید کرد که به حکم یک دادگاه عادل و براق رضایت دارد. 

پاسخ مهناز افشار به شایعاتی راجع به مهریه و اتهام همسرش

پاسخ مهناز افشار به شایعاتی راجع به مهریه و اتهام همسرش

عبارات مهم : متولد

مهناز افشار با گلایه از شایعاتی که اطراف خانواده اش در این مدت ایجاد شده است هست، تاکید کرد که به حکم یک دادگاه عادل و براق رضایت دارد.

به گزارش خبرآنلاین، مهناز افشار بازیگر سینما، شنبه چهارم آذر مهمان فریدون جیرانی در برنامه اینترنتی «سی و پنج» بود.

پاسخ مهناز افشار به شایعاتی راجع به مهریه و اتهام همسرش

این بازیگر در ابتدای گفتگو توضیحاتی را راجع به فعالیت هایش در حوزه تئاتر ارائه کرد و سپس راجع به مسئله پخش فیلم «ارادتمند نازنین بهاره…» گفت: «خیلی اشتباه است که مسئولانی که در بخش صدور پروانه نمایش سمتی دارند این اشتباه را بکنند که یک کارگردان را نشناسند، آقای کاهانی کارگردان آشنا شده است و مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران است که فیلم های گذشته ارزش را دیده ایم و با سبک آثارشان آشنا هستیم. این فیلم قبل از تولید پروانه ساخت گرفته و هنگامی که پروانه ساخت به فیلمی می دهیم اجازه پروانه نمایش ندادن به آن نداریم. اگر ایرادی وجود داشت حتما باید در همان مرحله اول اعلام می کردند، آیا باید این همه هزینه شود و بازیگران و عوامل کار کنند و بعد هم فیلم نمایش داده نشود.»

افشار راجع به عالی ترین پارتنرهایی که آن ها کار کرده هست، گفت: «رضا گلزار، رضا عطاران، لیلا حاتمی، هنگامه قاضیانی، ساره بیات، هومن سیدی و کلا با همه پارتنرهایم ارتباط خوبی برقرار می کنم.»

مهناز افشار با گلایه از شایعاتی که اطراف خانواده‌اش در این مدت ایجاد شده است هست، تاکید کرد که به حکم یک دادگاه عادل و براق رضایت دارد. 

او در پاسخ به پرسش جیرانی جهت آخر شایعات راجع به مقدار مهریه اش گفت: «اولین بار این صحبت از جانب مرضیه برومند عزیز مطرح شد و بعد از آن ایشان در افتتاحیه تئاتر لیلی رشیدی گفتند که عصبانی بودند این حرف را زدند و آقای خاتمی نازنین که ما را عقد کردند از همه بهتر می دانند که مهریه من چقدر هست. مهریه من ۱۰ شاخه گل نرگس هست. فرزندم هم در آمریکا متولد نشده است و در جایی که پدرش متولد شد یعنی کشور آلمان به دنیا آمد و قانون کشور آلمان هم اینطور نیست که هرکس در آن کشور متولد می شود تابعیت آن را می گیرد. کلا نسبتی با ژن خوب نداریم.»

َ

این بازیگر در پاسخ به این که چه آروزهایی در آینده دارد، گفت: «شاید قبل از ازدواج آرزوهایی دیگری داشتم و بعد از ازدواج و تولد فرزندم آرزوهایم متفاوت شده است هست. امیدوارم سریعتر بتوانم به شکل درست تری ابهاماتی که راجع به زندگی ام وجود دارد را برطرف کنم. مانند سن همسرم، تصویر اشتباهش، محل تولد نادرست و عنوان شیرخشک های تاریخ گذشته که به او نسبت داده شد و من سر آن خیلی اذیت شدم.»

افشار ادامه داد: «در گفتگوی قبلی ام از دولت و تمامی ارگان های مربوطه درخواست کردم که جهت روشن شدن مسئله ای که جهت همسرم ایجاد شده است واقعیت را بیان کنند و حواشی را از بین ببرند. مسئله همسرم یک اختلاف مالی است و قطعا به دادگاه عادل و براق رضایت دارم که مسئله را بررسی کند. لیکن که خط قرمز من حق مردم است و به آن حکم من رضایت می دهم ولی این را بگویم که من همه نوع فعالیت های اجتماعی را انجام دادم و دلم می خواهد اینجا عذرخواهی کنم که نتوانستم راجع به این عنوان براق صحبت کنم لیکن که از قدرت من خارج بود و کسانی که این دروغ را راه انداختند خیلی نیرومند تر از من بودند.»

پاسخ مهناز افشار به شایعاتی راجع به مهریه و اتهام همسرش

واژه های کلیدی: متولد | بازیگر | پروانه | بازیگران | مهناز افشار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz